LIGA KLUBOWA 2019        
                       
Lp Nazwisko i imię I Klubowy II Klubowy III Klubowy Finał Ligi Suma
Stbl brutto Stbl netto Stbl brutto Stbl netto Stbl brutto Stbl netto Stbl brutto Stbl netto Stbl brutto Stbl netto
  HCP 0-18                    
1 Wawrzyński Mariusz 21 32         18 28 39 60
2 Wawrzyńska Beata 20 37     21 36 11 27 52 100
3 Sadka Bogdan 19 31     23 33 18 27 60 91
4 Sać Kazimierz 16 24 23 31     22 30 61 85
5 Motylewski Bogusław 16 30 21 35     15 27 52 92
6 Świtalski Janusz Marian     20 34 17 26 15 25 52 85
7 Grzelak Paweł     20 30 33 35 28 37 81 102
8 Nawrocki Grzegorz     19 27     18 27 37 54
9 Lampart Roman     13 22     28 37 41 59
10 Tatarewicz Marcin     12 26 17 32 18 34 47 92
11 Pietraszyński Rafał     17 34     17 29 34 63
  HCP 18,1-36                    
1 Ciba Andrzej 11 36 6 28     4 21 21 85
2 Szwarc Zbigniew 10 35     12 33 13 36 35 104
3 Ratajczak Jerzy 9 32         12 30 21 62
4 Jansson Anders Roger 8 31     13 28 10 30 31 89
5 Karczewicz Zdzisław     8 22     11 26 19 48
6 Kopryk Filip Jr.         13 38 11 30 24 68
7 Kopryk Filip         18 37 13 31 31 68

 

 

Stableford Netto - Stableford Netto 0-18

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10.0 37 37
2 Lampart Roman Kamień Country Club 9.9 37 37
3 Tatarewicz Marcin Kamień Country Club 17.5 34 34
4 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 4.1 33 33
5 Folta Zbigniew Sierra Golf Club 11.3 32 32
T6 Sać Kazimierz Kamień Country Club 11.1 30 30
T6 Zalewski Krzysztof Modry Las Golf Club 14.9 30 30
T8 Tomaszczyk Lech Binowo Park Golf Club 16.7 29 29
T8 Pietraszyński Rafał Binowo Park Golf Club 16.3 29 29
10 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 12.0 28 28
T11 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 16.9 27 27
T11 Nawrocki Grzegorz Kamień Country Club 12.7 27 27
T11 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 12.0 27 27
T11 Motylewski Bogusław Kamień Country Club 17.9 27 27
15 Zwierz Paweł Binowo Park Golf Club 18.0 26 26
T16 Safanów Jerzy Binowo Park Golf Club 13.6 25 25
T16 Świtalski Janusz Marian Binowo Park Golf Club 13.0 25 25
18 Nordstrom Borje Amber Baltic Golf Club 14.9 23 23
19 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 12.6 15 15


Stableford Netto - Stableford Netto 18,1-36

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Schimmelpfenning Elżbieta Golf Park Józefów 31.5 42 42
T2 Świderski Marek Kamień Country Club 28.5 36 36
T2 Szwarc Zbigniew Kamień Country Club 23.5 36 36
T2 Nordstrom Beata Amber Baltic Golf Club 28.2 36 36
T5 Majewski Stanisław Golf Park Józefów 26.0 35 35
T5 Łangowski Hieronim Binowo Park Golf Club 26.3 35 35
T5 Rojek Marek Kamień Country Club 23.1 35 35
8 Kopryk Filip Kamień Country Club 19.9 31 31
T9 Kopryk Filip Jr. Kamień Country Club 26.1 30 30
T9 Jansson Anders Roger Kamień Country Club 25.4 30 30
T9 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 19.8 30 30
T9 Gromek Sylwester Kamień Country Club 21.7 30 30
13 Wojciechowski Grzegorz Binowo Park Golf Club 21.1 29 29
14 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21.6 26 26
15 Grab Mirosław Kamień Country Club 20.3 25 25
T16 Britzen Anna Kamień Country Club 27.0 24 24
T16 Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club 21.2 24 24
18 Ciba Andrzej Kamień Country Club 25.5 21 21
19 Tolko Piotr BGC 32.0 20 20
20 Kwiatkowski Andrzej Kamień Country Club 54.0 15 15


Stableford Brutto

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 4.1 30 30
2 Lampart Roman Kamień Country Club 9.9 28 28
3 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10.0 28 28
4 Folta Zbigniew Sierra Golf Club 11.3 23 23
5 Sać Kazimierz Kamień Country Club 11.1 22 22
6 Zalewski Krzysztof Modry Las Golf Club 14.9 19 19
T7 Tatarewicz Marcin Kamień Country Club 17.5 18 18
T7 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 12.0 18 18
T7 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 12.0 18 18
T7 Nawrocki Grzegorz Kamień Country Club 12.7 18 18
11 Pietraszyński Rafał Binowo Park Golf Club 16.3 17 17
12 Rojek Marek Kamień Country Club 23.1 16 16
T13 Łangowski Hieronim Binowo Park Golf Club 26.3 15 15
T13 Tomaszczyk Lech Binowo Park Golf Club 16.7 15 15
T13 Świtalski Janusz Marian Binowo Park Golf Club 13.0 15 15
T13 Motylewski Bogusław Kamień Country Club 17.9 15 15
17 Gromek Sylwester Kamień Country Club 21.7 14 14
T18 Szwarc Zbigniew Kamień Country Club 23.5 13 13
T18 Safanów Jerzy Binowo Park Golf Club 13.6 13 13
T18 Świderski Marek Kamień Country Club 28.5 13 13
T18 Kopryk Filip Kamień Country Club 19.9 13 13
T22 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 19.8 12 12
T22 Zwierz Paweł Binowo Park Golf Club 18.0 12 12
T22 Wojciechowski Grzegorz Binowo Park Golf Club 21.1 12 12
T22 Nordstrom Borje Amber Baltic Golf Club 14.9 12 12
T22 Kwiatkowski Ireneusz Binowo Park Golf Club 21.2 12 12
T22 Nordstrom Beata Amber Baltic Golf Club 28.2 12 12
T28 Majewski Stanisław Golf Park Józefów 26.0 11 11
T28 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 16.9 11 11
T28 Kopryk Filip Jr. Kamień Country Club 26.1 11 11
T28 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21.6 11 11
T28 Grab Mirosław Kamień Country Club 20.3 11 11
33 Jansson Anders Roger Kamień Country Club 25.4 10 10
T34 Schimmelpfenning Elżbieta Golf Park Józefów 31.5 9 9
T34 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 12.6 9 9
36 Tolko Piotr BGC 32.0 6 6
T37 Britzen Anna Kamień Country Club 27.0 4 4
T37 Ciba Andrzej Kamień Country Club 25.5 4 4
39 Kwiatkowski Andrzej Kamień Country Club 54.0 3 3

 

 

             
  FINAŁ LIGI KLUBOWEJ  
TURNIEJ ZAKOŃCZENIA SEZONU
  Lista Startowa 19.10.2019  
             
1 TEE       10 TEE    
             
             
             
10:00 Jansson Roger   10:00 Gromek Sylwester
  Nordstrom Borje     Świderski Marek
  Nordstrom Beata     Kopryk Filip
             
10:10 Kamiński Robert   10:10 Britzen Anna
  Grzelak Paweł     Rojek Marek
  Sać Kazimierz     Filip Kopryk Jr.
             
10:20 Sadka Bogdan   10:20 Nawrocki Grzegorz
  Grab Mirosław     Karczewicz Zdzisław
  Łangowski Hieronim   Kwiatkowski Andrzej
             
10:30 Pietraszyński Rafał   10:30 Wawrzyński Mariusz
  Wawrzyńska Beata     Świtalski Janusz
  Ratajczak Jerzy     Zalewski Krzysztof
             
10:40 Safanów Jerzy   10:40 Tatarewicz Marcin
  Piesik Robert     Kwiatkowski Ireneusz
  Zwierz Paweł     Tomaszczyk Lech
             
10:50 Kuchciak Mieczysław 10:50 Majewski Stanisław
  Schimmelpfennig Elżbieta   Ciba Andrzej
  Motylewski Bogusław   Szwarc Zbigniew
             
11:00 Lampart Roman        
  Wojciechowski Grzegorz      
  Folta Zbigniew        

 

 

 

 

 

KAMIEŃ COUNTRY GOLF CLUB

zaprasza na

FINAŁ LIGI KLUBOWEJ

I

TURNIEJ ZAKOŃCZENIA SEZONU

19.10.2019 sobota

Czas  rozpoczęcia: 10.00

Tee:                         1 i 10

Flight:                    3 osobowe

Format:                      Finał Ligi Klubowej i Turniej Zakończenia Sezonu

          Stableford brutto I miejsce

                                   Stableford netto I, II, III miejsce dla  hcp 0-18

                                   Stableford netto I, II, III miejsce dla hcp 18,1-36

Liga Klubowa 2019

Stableford brutto I miejsce dla hcp 0-18

Stableford brutto I miejsce dla hcp 18,1-36

Stableford netto I, II, III miejsce dla  hcp 0-18

                         Stableford netto I, II, III miejsce dla hcp 18,1-36

(do klasyfikacji liczą się wyniki z Turniejów Klubowych I-III i Finału Ligi)

Nagroda dodatkowa dla kobiet:

Stableford netto i brutto (łącznie) – najlepszy wynik wśród kobiet (liczony z 7 turniejów w terminie 1.04.-31.08.2019)

Turniej rozgrywany w/g reguł i zasad PZG oraz reguł lokalnych.

Opłaty :         Członkowie klubu KCC                                                            130 zł

                      Członkowie klubów BPGC, MLGC, ABGC, SGK, GKG, G&R                  160 zł                                  

                      Pozostali gracze                                                                        180 zł

                     Juniorzy                                                                                       80 zł

W cenie wpisowego tradycyjne śniadanie i obiad po turnieju.

Loteria dla wszystkich uczestników turnieju – atrakcyjne nagrody!

Sponsorzy nagród:

Kamień Country Club, Alte Farm, Golf Team.

Zgłoszenia udziału w turnieju w recepcji KCC Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na stronie golfkcc.pl oraz pzgolf.pl oraz pod nr telefonu 605 044 452 do dnia 18.10.2019 do godz. 16.00.

Kamień Country Club – wspaniałe turnieje, wspaniałe nagrody, wspaniała atmosfera!

 

 

    LIGA KLUBOWA 2019   HCP 0-18    
                       
Lp Nazwisko i imię I Klubowy II Klubowy III Klubowy Finał Ligi Suma
Stbl brutto Stbl netto Stbl brutto Stbl netto Stbl brutto Stbl netto Stbl brutto Stbl netto Stbl brutto Stbl netto
1 Szczepanowski Witold 27 35             27 35
2 Wawrzyński Mariusz 21 32             21 32
3 Wawrzyńska Beata 20 37     21 36     41 73
4 Sadka Bogdan 19 31     23 33     42 64
5 Sać Kazimierz 16 24 23 31         39 55
6 Motylewski Bogusław 16 30 21 35         37 65
7 Boniewski Krzysztof 15 19 17 24         32 43
8 Bartusiak Waldemar 12 21             12 21
9 Wardyn Mateusz     29 30         29 30
10 Majewski Bartosz     26 31         26 31
11 Blatkiewicz Tomasz     24 28         24 28
12 Sykulski Jacek Bogusław     20 25         20 25
13 Świtalski Janusz Marian     20 34 17 26     37 60
14 Grzelak Paweł     20 30 33 35     53 65
15 Nawrocki Grzegorz     19 27         19 27
16 Jacyna-Witt Małgorzata     19 28         19 28
17 Lampart Roman     13 22         13 22
18 Żdan Andrzej     13 19         13 19
19 Tatarewicz Marcin     12 26 17 32     29 58
20 Wróbel Michał     12 18         12 18
21 Szymański Adam     11 28         11 28
22 Aloksa-Majewska Aneta     10 22         10 22
23 Majewski Paweł     9 18         9 18
24 Gońda Piotr     8 16         8 16
25 Kolasiński Tristan         27 32     27 32
26 Konieczny Mariusz         27 29     27 29
27 Kolasińska Erwina         18 29     18 29
28 Zbyszewski Piotr         18 23     18 23
29 Pietraszyński Rafał     17 34         17 34
30 Murgrabia Wojciech 13 26 13 31         26 57
31 Olczak Paweł 12 38             12 38
32 Skwirus-Belt Krystyna 12 27     19 37     31 64
33 Belt Gregor 12 33     18 28     30 61
34 Ciba Andrzej 11 36 6 28         17 64
35 Szwarc Zbigniew 10 35             10 35
36 Ratajczak Jerzy 9 32             9 32
37 Kuchciak Mieczysław 8 26             8 26
38 Machowski Michał 8 34             8 34
39 Jansson Anders Roger 8 31     13 28     21 59
40 Zimecki Mariusz 8 31             8 31
41 Białaszczyk Sylwester 6 24             6 24
42 Karczewicz Zdzisław     8 22         8 22
43 Chlebicki Rafał     7 23         7 23
44 Czarnecki Waldemar     6 26         6 26
45 Jadwisiak Janusz         17 39     17 39
46 Kopryk Filip Jr.         13 38     13 38
47 Kopryk Filip         18 37     18 37
48 Pietras Krzysztof         17 33     17 33
49 Szwarc Zbigniew         12 33     12 33
50 Haładuda Eugeniusz         9 27     9 27
51 Ostapko Michał         6 27     6 27
52 Łącki Artur         11 25     11 25
53 Rybacki Zbigniew         9 19     9 19
54 Kopryk Julia         3 19     3 19
55 Warmbier Łukasz     13 33         13 33
56 Staniak Ryszard     10 25 10 31     20 56
57 Kolasa Zbigniew     10 20         10 20

 

 

  Lista Startowa 14.09.2019  
             
1 TEE       10 TEE    
             
             
             
10:00 Jaklund Anette   10:00 Tatarewicz Marcin
  Jansson Roger     Jagodziński Tomasz
  Rogoziński Roman     Kiedrowski Robert
             
10:10 Ratajczak Jurek   10:10 Krupa Zdzisław
  Kopczynski Marek     Stankiewicz Marek
  Jaworski Arkadiusz     Kamińska Dorota
             
10:20 Kopryk Filip   10:20 Zimecki Mariusz
  Derda Krzysztof     Szanduła Janusz
  Machowski Michał     Konieczna Sławomira
             
10:30 Garda Krzysztof   10:30 Skwirus Belt Krystyna
  Smaga Aleksandra     Borowiecka Anna
  Dudziński Marcin     Zimecka Elżbieta
             
10:40 Kubrakiewicz Ryszard 10:40 Olewnik Tadeusz
  Kubrakiewicz Alicja     Olewnik Małgorzata
  Rojek Marek     Garda Joanna
             
10:50 Gapińska Bernadetta 10:50 Chyziak Jacek
  Gapiński Marek     Materna Krzysztof
  Marteniak Cezariusz   Zając Arkadiusz
             



REGULAMIN TURNIEJU "Urodzeni w PRL”

Organizatorem turnieju jest Mediatour Sp. z o.o. Turniej nie odbywa się pod żadnym patronatem i nie jest zaliczany do żadnego rankingu a wyniki w nim osiągnięte ze względu na rozrywkowe reguły, nie będą miały wpływu na zmianę handicapów graczy. Turniej ma charakter rozrywkowo towarzyski.

Postanowienia ogólne

 

 

 

  Lista Startowa 31.08.2019  
             
1 TEE       10 TEE    
             
             
             
10:00 Kiejrys Jakub   10:00 Sadocha henryk
  Jarosz Dariusz     Gawenda Janusz
  Januszonek Marek     Celoch Tomasz
             
10:10 Konieczny Mariusz   10:10 Szczepanowski Witold
  Zdziebczok Marek     Sałuda Jerzy
  Sadka Bogdan     Karczewicz Zdzisław
          Ciba Andrzej
10:20 Kopczyński Marek        
  Jansson Roger   10:20 Kolasa Zbignie
  Nordstrom Borje     Biesaga Aleksander
          Szwarc Zbigniew
10:30 Wawrzyńska Beata        
  Jaklund Anette   10:30 Belt Gregor
  Januszonek Małgorzta   Skwirus-Belt Krystyna
          Rojek Marek
10:40 Motylewski Bogusław      
  Tatarewicz Marcin   10:40 Ratajczak Jerzy
  Biesaga Piotr     Chlebicki Rafał
          Piotrowska Barbara
10:50 Wawrzyński Mariusz      
  Gromek Sylwester   10:50 Kędziora Maciej
  Britzen Anna     Piotrowski Janusz
          Lampart Roman
          Zwierz Paweł
             
             

 

 

KAMIEŃ COUNTRY GOLF CLUB

zaprasza na

TURNIEJ KAPITAŃSKI

31.08.2019 sobota

Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews, PZG oraz Reguły Lokalne.

Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: 18 dołków Stableford brutto oraz Stableford netto

Tees: Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte, kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

Opłaty:                                                                                                                      

Członkowie  KCC                                                                               100,- zł          

Członkowie ABGC, BPGC, MLGC, GKG, G&R, AF, SKG                 130,- zł

Goście                                                                                                150,- zł                    

Juniorzy                                                                                             50,- zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, tradycyjne śniadanie oraz obiad po rundzie.

Remis
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny HCP.

b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii netto decyduje niższy dokładny HCP. 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

Trofea i nagrody:                                                                                                                              

Stableford brutto: I miejsce

Stableford netto: kategoria HCP 0-18 za I, II i III miejsce, kategoria HCP 18,1-36 za I, II i III miejsce

Konkurencje dodatkowe:

Dołek Sponsora (konkurencja Pań i Panów) – dołek nr 1.                                                                            

Longest drive Kapitański – dołek nr 7 (jedna nagroda). Pierwszym uderzeniem z tee należy przekroczyć linię wyznaczoną przez kapitanów i wpisać się na listę. O zwycięzcy decyduje losowanie.                                                                                      

Nearest to the Pin Kapitański – dołek nr 8 (jedna nagroda). Pierwszym uderzeniem z tee należy trafić w koło o średnicy 5 m i wpisać się na listę. O zwycięzcy decyduje losowanie.

Sponsorzy nagród: Firma kosmetyczna „Ziaja”, KCC, Golf Team

Zgłoszenia udziału w turnieju w recepcji KCC Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na stronie golfkcc.pl oraz pzgolf.pl oraz pod nr telefonu 605 044 452 do dnia 30.08.2019 do godz. 16.00.

Kamień Country Club – wspaniałe turnieje, wspaniałe nagrody, wspaniała atmosfera!



    MISTRZOSTWA KCC    
                 
    Lista Startowa 25.08.2019    
                 
  1 TEE       10 TEE      
                 
                 
                 
  10:00 Folta Zbigniew   10:00 Kędziora Maciej  
    Podlecki Jan     Kopryk Filip Jr  
    Ratajczak Jerzy     Zimecki Mariusz  
                 
  10:10 Karczewicz Zdzisław   10:10 Celoch Tomasz  
    Murgarbia Wojciech     Chlebicki Rafgał  
    Gromek Sylwester     Białaszczyk Sylwester
                 
  10:20 Wawrzyńska Beata   10:20 Witkowski Przemysław
    Boniewski Krzysztof     Jansson Roger  
    Pietras Krzysztof     Jagodziński Tomasz  
            Ciba Andrzej  
  10:30 Rogoziński Roman          
    Kopryk Filip   10:30 Rottau Henryk  
    Sykulski Jacek     Sienczyło Wojciech  
            Gaskill Jesse  
  10:40 Wawrzyński Mariusz   Witkowska Anna  
    Sać Kazimierz          
    Lampart Roman          
                 
  10:50 Konieczny Mariusz          
    Kamiński Robert          
    Grzelak Paweł          
                 
                 
                 

Podkategorie

                                    

FOTO GALERIA

Kontakt

Kamień Country Club

Grębowo 42

72-400 Kamień Pomorski

605 044 452

www.golfkcc.pl