Krajowa Liga Golfa „CEZAR Golf Champions League - 2019” 

 

Krajowa Liga Golfa pod nazwą „CEZAR Golf Champions League” ma na celu umożliwić golfistom amatorom z całego kraju, rywalizację sportową i dobrą zabawę w ciągu całego sezonu, zarówno u siebie, na macierzystym polu golfowym jak też na innych polach w całej Polsce za stosunkowo nieduże pieniądze. 

 

Oprócz gry na „własnym” polu, formuła turnieju zachęca do podróży golfowych po Polsce i poznawania nowych pól i kolegów golfistów, w ramach współzawodnictwa na szczeblu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. 

 

 

Rywalizacja na wszystkich polach biorących udział w turnieju odbywać się będzie na takich samych zasadach, w dobrych cenach (dzięki uprzejmości pól golfowych). 

 

Cena za udział w grze turniejowej jest inna dla każdego pola i składa się z promocyjnego green fee (niższego niż na co dzień na danym polu) i opłaty turniejowej w wysokości 40 zł.

Cena za grę turniejową na danym polu golfowym dostępna jest na stronie turniejowej www.polskaligagolfa.pl w zakładce „Ceny” i w recepcji każdego pola. 

 

Golfiści z opłaconym prawem do gry na danym polu, ponoszą tylko koszt opłaty turniejowej w wysokości 40 zł. za każdą rundę turniejową. 

 

Rywalizacja sportowa odbywa się w sześciu grupach HCP, równolegle; w ramach pola golfowego, regionu i całej Polski (szczegóły w regulaminie). 

 

Jest też prowadzona klasyfikacja Grand Prix oraz na koniec sezonu wyłonimy dodatkowo Mistrzów trzydniowego Turnieju Finałowego w poszczególnych grupach HCP oraz w kategorii Open. 

 

Uwieńczeniem sezonu będzie dodatkowy turniej Mistrzów rozgrywany w formacie Match Play, w którym zmierzą się bezpośrednio zwycięzcy wszystkich grup HCP za cały sezon, Mistrz Grand Prix i zwycięzca Turnieju Finałowego Open, który wyłoni Mistrza Open Krajowej Ligi Golfa „CEZAR Polish Golf Champions League 2019”. 

 

Wszystkie informacje szczegółowe w tym wykaz pól golfowych biorących udział w turnieju, ceny za grę turniejową dla poszczególnych pól, regiony turniejowe, kalendarz turniejów, bieżące wyniki i aktualny ranking we wszystkich klasyfikacjach dostępne są na stronie turniejowej www.polskaigagolfa.pl.

                                    

FOTO GALERIA

Kontakt

Kamień Country Club

Grębowo 42

72-400 Kamień Pomorski

605 044 452

www.golfkcc.pl