Trenerem w naszym klubie jest Jerzy Dutczak.
Licencjonowany instruktor golfa,  ukończył szkolenie instruktorów golfa na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. 

JerzyDutczak


W 2004 roku zdobył Mistrzostwo Polski Dziennikarzy w Golfie.  W 2008 roku zwycięzca  turnieju World Golfers Championships w kategorii HCP 11-15, reprezentował Polskę na finale światowym rozegranym na polach Mission Inn koło Orlando, Florida USA.

Od 2011 roku prowadzi z Krzysztofem Czupryną międzynarodową szkołę golfa "C&D Golf". Szkoła specjalizuje się w organizacji golfowych obozów sportowych dla dorosłych w Polsce, Niemczech i Tajlandii.

 Program "Zielona Karta"

10-godzinny program przygotowujący do egzaminu na "Zieloną Kartę" skierowany do wszystkich, którzy złapali bakcyla i chcą rozpocząć swoją przygodę z golfem.  W programie „golfowego prawa jazdy” znajdują się zajęcia teoretyczne wprowadzające w świat reguł, zasad i etykiety golfowej oraz zajęcia praktyczne  zawierające naukę pełnego zamachu zarówno żelazami i driverem oraz wszystkie odmiany krótkiej gry takie jak: chipping, putting, grę z bunkra oraz grę na polu w końcowej fazie. Kurs nie obejmuje egzaminu.
 

Program "Popraw swoją grę"

 10-godzinny program skierowany do wszystkich, którzy skończyli program "Zielona Karta" i pragną lepiej grać w golfa.  W programie kursu znajdują się ćwiczenia i testy, których zadaniem jest wyłonienie krytycznych punktów w grze. Po zdiagnozowaniu problemów, zostanie zaproponowany trening korygujący. Kurs oparty jest na doświadczeniach szkolenia ponad stu dorosłych osób na międzynarodowych kursach organizowanych przez szkołę golfa Cupryna i Dutczak. Kurs w dużej mierze wykorzystuje informacje zawarte w oficjalnym podręczniku do gry w golfa - "Skuteczna gra w golfa" Krzysztofa Czupryny i wspóautorstwa Jerzego Dutczaka. Zajęcia praktyczne  obejmują naukę pełnego zamachu zarówno żelazami i driverem oraz wszystkie odmiany krótkiej gry takie jak: chipping, putting, grę z bunkra oraz grę na polu.
 
 
 
 

Wypełnij formularz online i dołącz do nas

kliknij

 
 
Programy doskonalące poziom gry
 
 Programy dla golfistów na różnym poziomie umiejętności. W zależności od potrzeb program obejmuje wszystkie aspekty gry: od pełnego zamachu zarówno żelazami, hybrydami woodami, poprzez chipping, pitching, putting, grę z bunkra greenowego i fairwayowego, na planowaniu strategii, nadawaniu rotacji, doborze kijów i radzeniu sobie w trudnych sytuacjach kończąc. Nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy rozegrał swoją pierwszą rundę poniżej 120, 100, 90 czy 80 uderzeń, wystarczy dobrać jedynie odpowiednie metody nauczania, najlepsze ćwiczenia i testy umiejętności. O to wszystko w czasie trwania programu zadba nasz wykwalifikowany trener.
 
Programy można wykorzystać zarówno w przypadku lekcji na drivingu jak i lekcji na polu. W przypadku pakietu „6” otrzymują Państwo 6 lekcji w cenie 5, w przypadku pakietu „10” 10 lekcji w cenie 8.
 

Akademia Krótkiej Gry

 Golf to przede wszystkim krótka gra. Statystyczny golfista, który wykonuje 100 uderzeń, aż 56% wykonuje z odległości mniejszej niż 50 metrów. Dla wszystkich, którzy chcą się poprawić właśnie w tym obrzszarze przygotowaliśmy „Akademię krótkiej gry“. Program obejmuje, pitchowanie, chippowanie różnego rodzaju, grę z bunkra i innych cięzkich pozycji oraz krótkie, długie i bardzo długie putty. Jeżeli uderzasz piłkę na mniejsze odległości niż koledzy ale masz dobrą krótką grę to i tak zawsze pokonasz tych, którzy potrafią uderzyć na 300 metrów ale nie wiedzą co zrobić pod greenem.

 
Golf jest postrzegany na świecie jako jeden z najtrudniejszych technicznie sportów. Jest w tym nieco przesady ale w mało której dyscyplinie, podstawy techniczne są tak szalenie ważne. Dobra, poprawna pozycja i odpowiedni uchwyt połączone z ćwiczeniami i pracą spowodują, że golf z czarnej magii zmieni się w czystą przyjemność. Właśnie o to zadba nasz wykwalifikowany trener.

Lekcje golfa

 

unnamed

 

Wypełnij formularz online i dołącz do nas

kliknij

                                    

Aktualności

FOTO GALERIA

Kontakt

Kamień Country Club

Grębowo 42

72-400 Kamień Pomorski

605 044 452

www.golfkcc.pl